آمار
 • تعداد کالا: 2
 • بازدید امروز: 39
 • بازدید دیروز: 61
 • بازدید کل: 3816

درباره ما

بازدید: 71

بنام خدا

هر کجا عشق آید و ساکن شود . . . . . هر چه ناممکن بود ممکن شود

در جهان هر چیز خوب و ماندنی ست . . . . . رد پای عشق در او دیدنی ست

فلسفۀ خانۀ کفش ایران

   خانه کفش در جواب این سوال که چرا بوجود آمده است؟ دو دلیل اصلی و مهم را بعنوان فلسفۀ وجودی خود می داند.

 • - نیاز به ایجاد شبکه و سازمان حرفه ای بازاریابی و فروش در زنجیرۀ خلق ارزش برای مشتری در صنعت کفش ایران.
 • - نبود یک فروشگاه آنلاین، اختصاصی و همه­ گیر برای فروش کفش و کالاهای تکمیلی تولیدی کارگاه­ های ایرانی.

تغییرات بدون وقفۀ شرایط بازارهای جهانی و داخلی و پیچیدگی شیوه­ های رقابت، مدت هاست که حفظ و گسترش سهم از محصول و مشتری را به یک امر علمی و حرفه­ای معطوف نموده است. در نتیجه، ضرورت تغییر در شیوه­های پر هزینۀ فروش و بازارداری سنتی در صنعت کفش ایران، برای فعالین این حوزه به یک چالش و نیاز حیاتی و اساسی تبدیل شده است. ناتوانی بنگاه­ها و کارگاه­های کوچک تولیدی در ایجاد عوامل لازم و سازماندهی واحدهای حرفه­ای بازاریابی و فروش ما را برآن داشته تا در راه رفع این نیاز حیاتی خانه کفش را  با هدف حمایت از تولیدات کفش ایرانی با همکاری افرادی توانا و کارآفرین بنا کنیم. حقلۀ مفقودۀ سازمان بازاریابی و فروش حرفه­ای در زنجیرۀ خلق ارزش برای مصرف کننده ­گان  و مشتریان کفش­، هزینه ­های رقابت و مدیریت کسب­ و کارهای مرتبط با تولید کفش را افزایش داده است. خانه کفش به منظور رفع این ضعف بنیادی و ساختاری و برای توانمندسازی صنعت کفش ایران در زمینه بازاریابی و فروش بوجود آمده است.

از طرفی دیگر توسعه خرید و فروش اینترنتی و آنلاین، کاهش هزینه­ها و نزدیک شدن تولیدکننده­گان به بازارهای مصرف و توانا شده در رقابت برای کسب سهم از  بازار  را ممکن ساخته است. روند رو به رشد خرده فروشی اینتنرنتی نشان از کوچ مشتریان از خرید در بازار های سنتی به بازارهای آن لاین دارد. نبود یک سایت فروشگاهی اختصاصی برای فروش کفش و ملزومات آن در عرصۀ بازار اینترنتی به یک ضرورت اساسی منجر شده است. ناتوانی فروشگاههای بزرگ اینترنتی در جوابگویی به نیازهای مشتریان کفش به علت همه کاره بودن آنها از یک طرف و امکان پذیر نبودن ایجاد و مدیریت فروشگاه آنلاین برای کارگاه­ های تولیدی از طرف دیگر، این ضروت را بیش از پیش تشدید نموده و بوجود آمدن یک سایت کاملا حرفه­ای و اخصاصی فروش آنلاین کفش را به خواستۀ همزمان و مشترک تولیدکنندگان و مصرف­کنندگان کفش تبدیل نموده است.

خانه کفش با ایجاد سایت فروشگاه اینترنتی فروش آنلاین کفش و ملزومات تکمیلی و کالاهای جانبی در صدد جوابگویی حرفه ای و سازمان یافته به نیازهای تولید کنندگان و مشتریان این بازار می­باشد. خانۀ کفش برای خدمت به جامعه صنعت کفش ایران و کمک به رشد بازارهای کفش ایرانی پا به میدان عمل گذاشته است.  ما از طریق ایجاد خانه کفش به دنبال افزایش سهم کفش ایرانی در بازارهای مصرف هستیم. خانۀ کفش برای رشد و توسعه کفش ایران بوجود آمده است. بنیانگذاران خانۀ کفش بر این باور هستند که فروش هر زوج کفش ایران به منزلۀ رشد اشتغال و توسعۀ اقتصادی و اجتماعی کشور و میهن عزیزمان ایران می­باشد. ما می­توانیم با این عمل در افزایش ثروت ملی به اندازۀ خود موثر باشیم. ایرانی آباد با مردمانی شاد، نیازمند سازمان­ها و بنگاه­های تولیدی توانا و موفق در بازارهای رقابتی می­باشد. خانۀ کفش ایران در این راستا و برای خلق این ارزش­های ملی و اقتصادی بنیاد نهاده شده است. خانه کفش، خانۀ همۀ کفاشان زحمتکش ایران می­باشد. خانۀ کفش با ایجاد فروشگاه اینترنتی آنلاین این امکان را فراهم کرده که محصولات تولیدی داخلی از کم هزینه­ترین و سریع­ترین راه ممکن به دست مشتریان برسند. خانۀ کفش بازاریست برای عرضۀ راحت کفش برای تولید کننده­گان و خرید آسان کفش برای مشتریان و مصرف کننده­گان.

برای آشنایی بیشتر با دیدگاه­ها و هویت خانۀ کفش به بخش­های زیر رجوع فرمایید:

 • جهان بینی خانۀ کفش
 • ماموریت خانۀ کفش
 • چشم انداز کفش
 • اصول و ارزش­های خانۀ کفش
 • سازمان خانۀ کفش
 • تاریخچه و موضوع فعالیت­.
نظرات